Deivido Japerto laipynių medžiais parkas

Vieta: Kaunetiškio km., Radviliškio raj., Kaimo g. 1, LT-82415
Deivido Japerto laipynių medžiais parkas pasiūlys jums 3-jas kruopščiai įrengtas trasas (1-10 m) aukštyje, taip pat pramogas ant žemės parko teritorijoje. Čia nuotykių ras visi - ir suaugę ir vaikai.Parkas yra įsikūręs šalia Židrūno Japerto bityno, todėl atvykdami galite ne tik papramogauti, tačiau pasinaudoti ir kitomis paslaudomis, kaip bičių terapija, integraline vaško terapija, paragauti ir įsigyti natūralaus medaus, kitų bičių produktų.
Kviečiame pasidairyti po nuotraukų galerija ir pasižiūrėti kaip parko vaizdas atrodė pačioje pradžioje tik sugalvojus idėją, ir kaip jis atrodo šiandien.

Mes neapsiribojome tik teikiamomis laipiojimo paslaugomis, kaip galima matyti kainyne esančiame aukščiau, rengiame edukacines programas, taip pat pas mus galima atvykti į vadinamą vienos dienos stovyklą, kurios metu smagiai praleisite laiką gamtos apsuptyje (dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu). Nuomojame pavėsines.

Žinoma nepamiršome ir pačių mažiausių, kurie negali laipioti moderniomis trasomis, jiems yra įrengta žaidimų zona, šalia kurios yra įsikūrę mūsų keturi augintiniai ožiukai, kurie vaikams suteiks papildomo džiaugsmo ir įspūdžių. Jie labai draugiški ir juos bus galima maitinti. Žinoma ši paslauga bus galima tik šiltesniu sezonu. Tačiau Jūs jau dabar galite susipažinti su mūsų draugais - Pumpurytę, Boleką, Lioleką ir Pau galite pamatyti nuotraukų galerijoje.

Let's talk

zidrunobitynas@gmail.com
+3706 02 13405

Židrūno Japerto bitynas:
Ūkininkas Židrūnas Japertas
Ūkininko pažymėjimas 7163976
Bityno paso numeris 71-93
Registracijos numeris, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos tvarkomame maisto tvarkymo subjektų registre - 710000926.